دارچین و سقط جنین

۱٫ دارچین و سقط جنین

دارچین یکی از محبوب‌ترین ادویه‌های جهان است. این ادویه به شیوه‌های مختلفی از جمله برای تهیه‌ی غذاها، دسر و شکلات، دستور‌العمل‌های زیبایی، داروها و کرم‌ها و بسیاری دیگر استفاده می‌شود. دارچین در درمان‌های آروماتراپی نیز نقش بسیار مهمی دارد.

دارچین یک ادویه‌ی پیچیده است که ترکیبات زیادی دارد. این ترکیبات عبارتند از ویتامین C، ویتامین E و نیاسین، اسیدهای چرب، کربوهیدرات‌ها و پروتئین‌ها، کولین، اسید پانتوتنیک و پیریدوکسین، منگنز، روی و آهن و دی‌ساکارید است. این ادویه همچنین پتاسیم، کلسیم، منیزیم، فسفر و سدیم، سینامالدهید، اوژنول، روغن‌های معطر، رزین، تانن و نشاسته دارد.

 

زعفران و سقط جنین

۲٫  زعفران و سقط جنین

زعفران به دلیل تأثیری که در سقط جنین در ماه اول دارد بسیار معروف است. البته به این نکته توجه کنید که دوز بالای زعفران است که باعث سقط جنین می‌شود. در صورتی زعفران منجر به سقط جنین در ماه اول بارداری می‌شود که حداقل ۲-۱ گرم از آن برای سه الی چهار مرتبه در روز استفاده شود.

بنابراین اگر در مصرف زعفران تعادل را رعایت کنید و کمتر از مقدار ذکرشده از آن مصرف کنید، منجر به سقط جنین نخواهد شد.سقط جنین با زعفران: زعفران یکی از معروفترین گیاهان دارویی است که منجر به سقط جنین می شود. باید دقت رد که زعفران نیز در مقادیر بالا دارای سمیت است لذا باید مصرف آن کنترل شده باشد.برای سقط جنین با زعفران می توان مقدار ۱ تا ۲ گرم زعفران را در یک استکان آب گرم خیس کرده و روزی ۳ تا ۴ مرتبه به مقدار ۱ تا ۲ قاشق از این عصاره خورد.


پونه و سقط جنین

۳٫ پونه و سقط جنین

پونه نیز یکی از گیاهان مؤثر برای القای سقط جنین است. این گیاه می‌تواند به عنوان یک سم قدرتمند عمل کند و لذا باید با دقت فراوان مصرف شود. هرگز نباید اسانس آن را به صورت خوراکی مصرف کرد. برای تنطور، ۲۰ تا ۴۰ قطره آنرا در هر ۳ تا ۴ ساعت مصرف کنید.
همچنین می توانید هر ۳-۴ ساعت یک کپسول پونه سایز #۰ را مصرف کنید. شما ممکن است تمایل داشته باشید از زعفران، سنبل ختایی و یا پونه و یا همه‌ی آن‌ها استفاده کنید، اما نکته مهم این است که حتما باید دوز توصیه شده را رعایت کنید و در صورتی که از همه گیاهان باهم استفاده می کنید (این روش توصیه نمی‌شود) دوز آنها را کمتر کنید.

 

تخم شوید و سقط جنین

۴٫ تخم شوید و سقط جنین

دانه های گیاه شوید از قدیم الایام در بین زنان ایرانی برای سقط جنین شناخته شده است. این اثر احتمالا به دلیل تحریک هورمونهایی است که منجر به شروع سیکل قاعدگی و حرکات انقباضی رحم می شوند.

 

سنبل ختایی و سقط جنین

۵٫ سنبل ختایی و سقط جنین

اثر سنبل ختایی بر روی زنان بسیار عالی است. این گیاه دارویی به فعال شدن انقباضات کمک می‌کند و به این ترتیب سبب تسهیل شدن قاعدگی می‌شود. چنین خواصی سبب می‌شود که این گیاه دارویی یکی دیگر از روش‌های بدون خطر و طبیعی برای سقط جنین در اوایل بارداری باشد. شما باید گیاه دارویی سنبل ختایی را با یک فنجان آب ولرم مخلوط کنید و ۴ بار در روز آن را مصرف کنید.

 

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سایتوتک

خرد قرص سقط جنین مشهد

خرید قرص سقط جنین اصفهان