خرید قرص سقط جنین

جهت خرید قرص سقط جنین با شماره 09337559221  تماس بگیرید. سایتوتک اصل کمپانی فایزر امریکا با قیمت مناسب و امکان پرداخت درب منزل وارد کننده مستقیم قرص سایتوتک اصل از امریکا و اروپا. قرص سقط جنین ما با نام میزوپروستول و نام تجاری سایتوتک می باشد. که سایتوتک بهترین برند قرص سقط جنین می باشد. از قرص سایتوتک به صورت شیاف سقط جنین واژینال و قرص زیر زبانی سقط استفاده می شود.

 • ارسال 2 ساعته در تهران
 • ارسال 48 ساعته در شهرستان ها

قابل ارسال به تمامی نقاط ایران جهت سفارش قرص سایتوتک با ما تماس بگیرید.

 

خرید قرص سقط جنین واتساپ             خرید قرص سقط جنین تلفنی

خرید قرص سقط جنین

 

قرص سقط جنین سایتوتک چیست؟

قرص سایتوتک (Cytotec) در ۱۹۷۳ عرضه و اولین بار برای درمان زخم معده از آن استفاده شد. این دارو در قالب قرص‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ میکروگرمی و با نام دیگری همچون میزوپروستول (Misoprostol) تولید می‌گردد. شرکت اصلی تولید کننده سایتوتک کمپانی فایزر امریکا است. این قرص هم به شکل واژینال و هم زیر زبانی برای سقط جنین استفاده می‌شود. همچنین اگر مرگ داخل رحمی رخ داده باشد، پزشک این قرص را برای دفع جنین تجویز می‌کند.

سایتوتک علاوه بر سقط جنین در موارد دیگری مانند درمان زخم معده، القای زایمان و درمان خونریزی بعد از زایمان استفاده می‌شود. در یک تحقیق مشخص شد که مصرف حداکثر ۶۰۰ میکروگرم سایتوتک بصورت واژینال و یا ۸۰۰ گرم آن بصورت خوراکی تا ۹۵ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می شود.

 

خرید قرص سقط جنین از داروخانه

در ایران سقط جنین به طور کامل ممنوع نیست. در مواردی از بیماری‌های خاص و خطرناک برای جنین و یا مادر، تا پیش از چهار ماهگی، این امکان وجود دارد که با ارایه مدرک به دادگاه و دریافت مجوز، سقط جنین کرد. برای سقط جنین حتی نیازی به موافقت پدر نیست زن می‌تواند به تنهایی، با ارایه مدارک پزشکی به دادگاه، اقدام کند.

جهت خرید قرص سایتوتک به صورت قانونی باید به داروخانه بیمارستان های زنان و زایمان مراجعه کنید. چرا که در هیچ یک از داروخانه های سطح شهر از جمله داروخانه ۱۳ آبان و داروخانه هلال احمر هم امکان خرید قرص سقط جنین سایتوتک وجود ندارد. نکته قابل ذکر این است که قرص سقط جنین سایتوتک در داروخانه دیگر بیمارستان ها نیز پیدا نمی شود. تنها راه ممکن برای خرید قرص سقط جنین سایتوتک (میزوپرستول) در داروخانه بیمارستان های زنان و زایمان با ارائه مدارکی هم چون:

• نسخه توسط پزشک متخصص
• دو عدد سونوگرافی در روز و مکان مختلف
• ارائه مدرک شناسایی با کپی آن

سقط جنین

 

نحوه مصرف قرص سایتوتک

وقتی که از سایتوتک برای سقط جنین استفاده می‌شود معمولا قرص میفپریستون نیز همراه آن تجویز می‌شود؛ بنابراین ابتدا یک قرص ۲۰۰ میکروگرم میفپریستون مصرف کرده و ۲۴ تا ۴۸ ساعت صبر کنید. ممکن است پس از مصرف آن خونریزی خفیفی داشته باشید. بعد از ۲۴ ساعت و قبل از ۴۸ ساعت از ۴ قرص ۲۰۰ میکروگرم سایتوتک استفاده کنید.

دو روش برای استفاده از قرص سایتوتک وجود دارد:

• قرار دادن قرص در واژن
• در دهان به صورت زیر زبانی
که هر دو روش تاثیر گذار است.

 

مصرف قرص سایتوتک واژینال

1. مرحله اول: ابتدا ادرار کنید و سپس دست‌ها را بشویید و دراز بکشید.
2. مرحله دوم: با انگشت چهار قرص را در درون واژن قرار دهید. لازم نیست که قرص‌ها در محل خاصی قرار بگیرند، فقط تا آنجا که انگشتان با آنها در تماس هستند کافی است.
3. مرحله سوم: در نهایت لازم است به مدت ۳۰ دقیقه دراز بکشید.

 

مصرف قرص سایتوتک از طریق دهان

1. مرحله اول: قبل از هرچیز اندکی آب بنوشید تا دهانتان خیس شود.
2. مرحله دوم: چهار قرص را بین گونه‌ها و دندان‌های پایین قرار دهید (دو قرص در هر طرف). قرص‌ها را به مدت ۳۰ دقیقه در این حالت نگهدارید. توجه داشته باشید که در مدت این ۳۰ دقیقه از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.
3. مرحله سوم: در نهایت بعد از ۳۰ دقیقه، با آب باقیمانده قرص‌ها در دهان را میل کنید.

بعد از مصرف قرص‌ها تا ۲ هفته احتمال سقط شدن جنین هست، ولی بطور معمول در ۱۲ ساعت اول پس از مصرف قرص‌ها جنین سقط می‌شود.

 

عوارض مصرف سایتوتک با میفپریستون

گرفتگی، تهوع، استفراغ، بیماری اسهال، خون ريزي شدید، عفونت
این شیوه حدودا ۸ تا ۱۰ درصد از زمان ناموفق است و احتمال پیگیری سونوگرافی اضافی و جراحی براي پایان دادن به بارداری را دارد.
توصیه نمی شود که زنان ابتلا به کم خونی، اختلال های خون ريزي، بیماري کبد یا کلیه، اختلال تشنج، بیماري حاد التهابی روده یا افردی که از دستگاه رحمی داخلی استفاده ميکنند از این شیوه استفاده کنند.

 

بهترین زمان برای مصرف سایتوتک

بهترین زمان برای سقط جنین با قرص سایتوتک را مصرف آن در هفته ۴ تا ۸ بارداری می‌دانند و تا ۹۸ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری می‌شود.
برخلاف تصور عموم هرچه سن بارداری بیشتر باشد این دارو اثردهی بهتری دارد. سایتوتک در بین هفته‌های ۴ تا ۵ بارداری اثردهی ۵۰ درصد دارد.
چنانچه هدف شما از مصرف این دارو سقط جنین است بهتر است قبل از هر اقدامی برای انجام این کار با عوارض و همچنین شرایط قانونی آن آشنا شوید.

 

مصرف سایتوتک همراه متوترکسات

متوترکسات یک شیوه سقط دارویی است که تا ۷ هفته نخست( ۴۹ روز بارداری) مورد استفاده قرار می گیرد.
در این شیوه، متوترکسات بصورت خوراکي یا تزریق در طی مراجعه نخست داده ميشود . همچنين آنتی بیوتیک هم براي جلوگيري از عفونت داده میشوند .
پس از خرید قرص سایتوتک قرص های سایتوتک (میزوپروستول) هم سه تا ۷ روز بعد بصورت خوراکي یا بصورت شیاف مورد استفاده قرار می گیرد.
این شیوه معمولاً سبب انقباضات و بیرون کردن جنین ميشود . این فرآیند امکان دارد چند ساعت یا چند روز طول بکشد.
متوترکسات عمدتاً در درمان سرطان و آرتریت روماتوئید استفاده ميشود ، برای این که به سریع ترین سلول های بدن از نظر رشد حمله ميکند . در خصوص سقط جنین هم باعث جدایی جنین از جفت ميشود . استفاده از این دارو براي سقط، به وسیله FDA تائید نشده است.

 

عوارض کلی قرص سایتوتک

سردرد، تهوع، کرامپ رحمی، دل درد، بیماری اسهال، نفخ، تب، پارگی رحم، اختلال های انعقادی، خون ريزی شدید و غیرطبیعی واژینال، قائدگی نامرتب یا افزایش یافته

 

 

آیا بعد از سقط جنین، در آینده می توانید دوباره باردار شوید؟

به طور کلی روش های سقط جنین هیچ گونه محدودیتی را برای بارداری فرد در آینده ایجاد نمی کند. به یاد داشته باشید که در همان هفته های اول بعد از سقط جنین، شما دوباره می توانید باردار شوید. پس بهتر است برای پیشگیری از بارداری مجدد، از روش های جلوگیری از بارداری استفاده کنید.
احتمالا بعد از سقط جنین، برای بهبودی کامل به 1 تا 3 هفته زمان نیاز خواهید داشت. شما باید در این بازه زمانی از داشتن رابطه جنسی بپرهیزید. بعد از شروع دوباره رابطه جنسی تا چند هفته (با توجه به توصیه پزشکتان) حتما از کاندوم استفاده کنید. این کار از بروز عفونت جلوگیری می کند.

 

سوالات متداول در مورد سقط جنین

سوالات متداول در مورد سقط جنین

آیا خونریزی و درد بعد از سقط جنین عادی است؟

پس سقط جنین با قرص سایتوتک خونریزی و درد وجود دارد. که خونریزی و درد از علایم سقط جنین می باشند. و ممکن است در مواردی شدید باشند. کافی است از نوار بهداشتی استفاده کنید و برای تسکین دردتان هم ایبوپروفن یا استامینوفن بخورید.

 

بعد از سقط جنین چه کار های ممنوع است؟

آمیزش جنسی، شنا کردن، دوش گرفتن و استفاده از داروهای واژنی به مدت حداقل 1 تا 2 هفته پرهیز کنید. این توصیه ها بدین علت است که که خونریزی شما بند بیاید.

 

لکه‌بینی نشانه سقط جنین است؟

اگر لکه‌بینی د‌ر سه ماهه اول بارداری باشد‌ احتمال سقط جنین وجود‌ د‌ارد‌. که باید سونوگرافی گرفته شود تا تایید شود.

 

در چه صورت بعد از سقط جنین به پزشک مراجعه کنم؟

 • درد خیلی شدید
 • خون ریزی خیلی شدید
 • عفونت

در موارد بالا حتما به پزشک مراجعه کنید.

 

در حاملگی دو قلو باید دوز قرص سایتوتک را دو برابر کنیم؟

خیر، از همان دوز عادی استفاده کنید.

 

اگر از قرص‌های سقط جنین استفاده کنم و بعد از آن همچنان باردار باشم، آیا نوزاد با نقص مادرزادی متولد می‌شود؟

هیچ ارتباطی بین میفپریستون (mifepristone) و نقایص مادرزادی وجود ندارد. با این حال، میزوپروستول کمی باعث افزایش میزان نقایص مادرزادی می‌شود. اگر میزوپروستول مصرف کنید و بعد از مصرف قرص‌ها همچنان باردار باشید، شدنی است سقط خود به خودی طبیعی داشته باشید. اگر سقط خود به خودی نداشته باشید و حاملگی را تا پایان ادامه دهید، خطر نقایص مادرزادی به 1٪ افزایش می‌یابد (یک نوزاد در هر ۱۰۰ تولد).

 

 

خرید قرص سقط سقط جنین در شهرستان ها

 • خرید قرص سقط جنین مشهد
 • خرید قرص سقط جنین اصفهان
 • خرید قرص سقط جنین قم
 • خرید قرص سقط جنین اهواز
 • خرید قرص سقط جنین اراک
 • خرید قرص سقط جنین کرج
 • خرید قرص سقط جنین تهران
 • خرید قرص سقط جنین شمال
 • خرید قرص سقط جنین یزد

 

تماس با ما
شروع چت
مشاوره و خرید در واتساپ
سلام
مشاوره و خرید قرص سایتوتک در واتساپ
سوالی دارید در خدمتتون هستیم